Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Наша гордість
Наша гордість
Керівник: Кабанець Н.М., учитель української мови і літературиКОРНЄВА ОЛЬГА - 10 клас
Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі".
Номінація "Літературна творчість"
І місце
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Німецька мова
ІІІ місце
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Російська мова та література
ІІ місце
І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства МАН Доманівського району - відділення історії, секція "Історичне краєзнавство".
Науковий керівник - Поспєлова Л.В.
Керівник: Бриндак О.О., учитель української мови і літературиБРИНДАК СВІТЛАНА - 8 клас
Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі".
Номінація "Літературна творчість"
ІІІ місце
ІІ (районний) етап учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
Номінація "Література"
ІІІ місце
Районний етап конкурсу дитячої творчості, присвяченого Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими
Номінація "Поезія"
ІІІ місце
ФАЛЕЦЬКА ЮЛІЯ - 9 клас
ХІІІ Спортивні ігри району серед учнів ЗНЗ
Шахи
ІІІ місце
Керівник: Поспєлова Л.В.Керівник - Дубовик Г.В.ЧЛЕНИ КРАЄЗНАВЧОГО ГУРТКА
Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
І місце
ІІ (районний) етап конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
Номінація "Історія України і державотворення"
І місце
Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
Напрям "З попелу забуття"
Переможець ( автори роботи "Обпалена юність")
Районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»
Тема "Село моє рідне"
І місце
Бриндак О.О. - учитель української мови і літератури САМОЙЛЕНКО ЛЮБОВ - 9 клас
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
ІІІ місце
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Хімія
ІІ місце
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Світова література
ІІІ місце
Кабанець Н.М. - учитель української мови і літератури СОБОЛЕВСЬКА АННА - 7 клас
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
І (районний) етап заочного обласного конкурсу анімаційних фільмів
ІІІ місце
Керівник: Гуценко С.В.
Кабанець Н.М. - учитель української мови і літературиЗАЖЕРИЛО ДІАНА - 7 клас
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце
Кабанець Н.М. - учитель української мови і літературиАНТІПОВА ВЕРОНІКА - 6 клас
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце
Собівчак О.Б. - класовод 3 класуГУЦЕНКО ОКСАНА - 3 клас
ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
ІІ місце
Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце
ПУЧКОВ АНДРІЙ - 11 клас
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Географія
ІІІ місце
КРАВЧУК ОЛЬГА - 8 клас
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Фізика
ІІ місце
ЛАГОВСЬКА ОЛЬГА - 11 клас
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Педагогіка та психологія
ІІІ місце
ШАПОШНІК ВІКТОР - 11 клас
ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Фізична культура
ІІІ місце
КОЛЕКТИВ УЧНІВ 1 КЛАСУ
Районний етап конкурсу дитячої творчості "Моральний вчинок"
Номінація "Фоторепортаж, текстові матеріали"
І місце
КОЛЕКТИВ УЧНІВ 9 КЛАСУ
Районний етап конкурсу дитячої творчості "Моральний вчинок"
Номінація "Фоторепортаж, текстові матеріали"
І місце
КУЗЬМІНА ДІАНА - 6 клас
Районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів "Кобзар у нашому домі"
І вікова категорія
ІІ місце
Районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти твої, Миколаївщино", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
Номінація "Юні майстри художнього слова"
ІІ місце
КЛОС ДІАНА - 6 клас
Районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти твої, Миколаївщино", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
Номінація "Юні вокалісти"
ІІ місце
ШКРОБКО ІЛЛЯ -
1 клас
Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце
СЕМЕНЕНКО ЄВГЕН -1 клас
Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце
НЕСТЕРЕНКО СЕРГІЙ - 7 клас
Районний етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Конкурс плакатів
ІІІ місце
ФУТБОЛЬНА КОМАНДА ШКОЛИ
Районні Спортивні ігри серед школярів
Зональні змагання з футболу
ІІІ місце
Бесараб Євген
Кравчук Олександр
Савельєв Максим
Участь у ХІІІ обласних Спортивних іграх серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів 2013/2014 навчального року з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2002 року народження
Спортивні зональні змагання "Ігри патріотів"
ІІІ місце
Учителі - переможці фахових конкурсів
КАБАНЕЦЬ ЛІЛІЯ РОМАНІВНА - учитель початкових класів
І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В.О.Сухомлинського"
ІІ місце
Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (брошура)
І місце
ЧАБАН ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА - учитель фізики, інформатики
І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В.О.Сухомлинського"
ІІ місце
І (районний) етап заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами "Педагогічний досвід освітян регіону-2014"
І місце
МАРУЩАК ЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА - учитель біології
І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "В.О.Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців"
ІІ місце
ПАНЧЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - учитель зарубіжної літератури, російської мови, художньої культури
І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "В.О.Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців"
ІІ місце
СУНДИРЄВА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА - шкільний бібліотекар
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"
Номінація "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу"
ІІІ місце
ПОСПЄЛОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА -
учитель історії, правознавства
Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (буклет)
ІІ місце
ЗАЖЕРИЛО ТЕТЯНА ІВАНІВНА -
учитель початкових класів
Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація «Інноваційні форми роботи з батьками в умовах сучасного навчального закладу» (буклет)
І місце
p class=injection_wrapper
Кiлькiсть переглядiв: 1844
Олександр
2015-04-12 20:26:53Сайт чудовий !!!......
Олександр
2015-04-12 20:25:55Сайт чудовий !!!...
тетяна
2015-01-07 00:24:12Вітаю вас З різдвом христовим.всього найкращого вам і вашим родинАм.миру та чистого неБа над головою....