• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

/Files/images/16-17_navchrk/7149.gif

/Files/images/16-17_navchrk/Моя Батьківщина.jpg

/Files/images/16-17_navchrk/Я - патріот України.jpg

/Files/images/16-17_navchrk/Яцик.jpg

/Files/images/16-17_navchrk/ім. Т.Шевченка.jpg

/Files/images/16-17_navchrk/Олімпіади.jpg

/Files/images/16-17_navchrk/Шевч. дні.jpg /Files/images/Презентация2.jpg

/Files/images/konkursi/Грамота.gif

/Files/images/konkursi/Веселковий вернісаж.gif

/Files/images/konkursi/Лідер року.gif

/Files/images/konkursi/захистимо.gif

/Files/images/konkursi/здоровя-1.gif

/Files/images/konkursi/Дор.рух.gif

/Files/images/fotomaterali/шевч.дні - копия.gif

/Files/images/fotomaterali/олімпіади-1.gif

/Files/images/sport/спорт - копия.gif

/Files/images/Яцик - копия.gif

/Files/images/Шевченко-14 - копия.gif

/Files/images/fotomaterali/стежина - копия.gif

/Files/images/fotomaterali/підпільники - копия.gif

/Files/images/fotomaterali/літ.тв. - копия.gif

/Files/images/fotomaterali/відео - копия (2).gif

/Files/images/fotomaterali/1 обр.м..gif

/Files/images/fotomaterali/чиста вода - копия.gif


Переможці конкурсів, олімпіад, акцій
за 2012/2013 навчальний рік

/Files/images/2013-14.jpg

/Files/images/Оля.JPG/Files/images/укр (1).jpgКерівник: Кабанець Н.М., учитель української мови і літературиКОРНЄВА ОЛЬГА - 10 клас

Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі".
Номінація "Літературна творчість"
І місце

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
/Files/images/біол..jpg ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Німецька мова
ІІІ місце
/Files/images/св..jpg ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Російська мова та література
ІІ місце
/Files/images/Поспєлова.jpgІ місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства МАН Доманівського району - відділення історії, секція "Історичне краєзнавство".
Науковий керівник - Поспєлова Л.В.

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/Лена.jpgКерівник: Бриндак О.О., учитель української мови і літератури/Files/images/SAM_8208.JPGБРИНДАК СВІТЛАНА - 8 клас

Районний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі".
Номінація "Літературна творчість"
ІІІ місце

ІІ (районний) етап учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
Номінація "Література"
ІІІ місце

/Files/images/вих..png Районний етап конкурсу дитячої творчості, присвяченого Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими
Номінація "Поезія"
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_9912 (2).JPG/Files/images/ф.в (1).jpgФАЛЕЦЬКА ЮЛІЯ - 9 клас
ХІІІ Спортивні ігри району серед учнів ЗНЗ
Шахи
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/Поспєлова.jpgКерівник: Поспєлова Л.В./Files/images/Дубовик.JPGКерівник - Дубовик Г.В.ЧЛЕНИ КРАЄЗНАВЧОГО ГУРТКА

Районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
І місце

ІІ (районний) етап конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
Номінація "Історія України і державотворення"
І місце

Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"
Напрям "З попелу забуття"
Переможець ( автори роботи "Обпалена юність")

Районний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»
Тема "Село моє рідне"
І місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_8599.JPG/Files/images/Лена.jpgБриндак О.О. - учитель української мови і літератури САМОЙЛЕНКО ЛЮБОВ - 9 клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце

ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
ІІІ місце
/Files/images/Рисунок32.jpgІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Хімія
ІІ місце
/Files/images/св..jpgІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Світова література
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_8595.JPG/Files/images/укр (1).jpgКабанець Н.М. - учитель української мови і літератури СОБОЛЕВСЬКА АННА - 7 клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце
І (районний) етап заочного обласного конкурсу анімаційних фільмів
ІІІ місце
Керівник: Гуценко С.В.

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_8597.JPG/Files/images/укр (1).jpgКабанець Н.М. - учитель української мови і літературиЗАЖЕРИЛО ДІАНА - 7 клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_9931.JPG /Files/images/укр (1).jpgКабанець Н.М. - учитель української мови і літературиАНТІПОВА ВЕРОНІКА - 6 клас

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_8188.JPG/Files/images/О.Б..jpgСобівчак О.Б. - класовод 3 класуГУЦЕНКО ОКСАНА - 3 клас

ІІ етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
ІІ місце

Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/Дубовик.JPG/Files/images/SAM_9924.JPG ПУЧКОВ АНДРІЙ - 11 клас

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Географія
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/ф.в (2).jpg/Files/images/SAM_8207.JPG КРАВЧУК ОЛЬГА - 8 клас

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Фізика
ІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/Л.М..jpg /Files/images/SAM_9917.JPGЛАГОВСЬКА ОЛЬГА - 11 клас

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Педагогіка та психологія
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/ф.в (1).jpg/Files/images/SAM_9921 (2).JPG ШАПОШНІК ВІКТОР - 11 клас

ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Фізична культура
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_0514.JPG/Files/images/Т.І..JPGКОЛЕКТИВ УЧНІВ 1 КЛАСУ

Районний етап конкурсу дитячої творчості "Моральний вчинок"
Номінація "Фоторепортаж, текстові матеріали"
І місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/SAM_0510.JPG/Files/images/вих..pngКОЛЕКТИВ УЧНІВ 9 КЛАСУ

Районний етап конкурсу дитячої творчості "Моральний вчинок"
Номінація "Фоторепортаж, текстові матеріали"
І місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/20140221_102147.jpg/Files/images/укр (1).jpgКУЗЬМІНА ДІАНА - 6 клас

Районний етап обласного конкурсу читців-декламаторів "Кобзар у нашому домі"
І вікова категорія
ІІ місце


Районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти твої, Миколаївщино", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
Номінація "Юні майстри художнього слова"
ІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/клос.jpg/Files/images/Рисунок34.jpg КЛОС ДІАНА - 6 клас

Районний етап обласного фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти твої, Миколаївщино", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
Номінація "Юні вокалісти"
ІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/20131010_122558.jpg/Files/images/SDC10327.JPGШКРОБКО ІЛЛЯ -
1 клас

Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце



/Files/images/DSCN1120.JPGСЕМЕНЕНКО ЄВГЕН -1 клас

Районний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху"
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

НЕСТЕРЕНКО СЕРГІЙ - 7 клас

/Files/images/Фото1270.jpgРайонний етап щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Конкурс плакатів
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

/Files/images/nMB7tEuOAV0.jpg/Files/images/ф.в (1).jpgФУТБОЛЬНА КОМАНДА ШКОЛИ
Районні Спортивні ігри серед школярів
Зональні змагання з футболу
ІІІ місце






/Files/images/SAM_1700.JPGБесараб Євген
Кравчук Олександр
Савельєв Максим



Участь у ХІІІ обласних Спортивних іграх серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів 2013/2014 навчального року з футболу "Шкіряний м'яч" серед учнів 2002 року народження


Спортивні зональні змагання "Ігри патріотів"
ІІІ місце

/Files/images/57288851_1270241278_56481869_66f48d7a9da01.gif

Учителі - переможці фахових конкурсів

/Files/images/л.р.JPG КАБАНЕЦЬ ЛІЛІЯ РОМАНІВНА - учитель початкових класів

І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В.О.Сухомлинського"
ІІ місце

Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація
«Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (брошура)
І місце

/Files/images/в4.gif

/Files/images/ф.в (2).jpgЧАБАН ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА - учитель фізики, інформатики

І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "Духовно-моральне виховання особистості в контексті ідей В.О.Сухомлинського"
ІІ місце
І (районний) етап заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами "Педагогічний досвід освітян регіону-2014"
І місце

/Files/images/в4.gif

/Files/images/біол..jpg МАРУЩАК ЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА - учитель біології

І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "В.О.Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців"
ІІ місце

/Files/images/в4.gif

/Files/images/св..jpgПАНЧЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА - учитель зарубіжної літератури, російської мови, художньої культури

І (районний етап) обласного фестивалю "Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику"
Номінація "В.О.Сухомлинський про розвиток творчої особистості вихованців"
ІІ місце

/Files/images/в4.gif

/Files/images/я-библ.JPGСУНДИРЄВА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА - шкільний бібліотекар

Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека"
Номінація "Шкільна бібліотека - інформаційний центр навчального закладу"
ІІІ місце

/Files/images/в4.gif


/Files/images/пф-1.jpgПОСПЄЛОВА ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА -
учитель історії, правознавства

Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація
«Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі» (буклет)
ІІ місце

/Files/images/в4.gif

/Files/images/Т.І..JPGЗАЖЕРИЛО ТЕТЯНА ІВАНІВНА -
учитель початкових класів


Районний методичний проект "Джерело творчості"
Номінація «Інноваційні форми роботи з батьками в умовах сучасного навчального закладу» (буклет)
І місце

/Files/images/в4.gif

p class=injection_wrapper
Кiлькiсть переглядiв: 101

Коментарi

  • Олександр

    2015-04-12 20:26:53

    Сайт чудовий !!!......

  • Олександр

    2015-04-12 20:25:55

    Сайт чудовий !!!...

  • тетяна

    2015-01-07 00:24:12

    Вітаю вас З різдвом христовим.всього найкращого вам і вашим родинАм.миру та чистого неБа над головою....

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031